Ansatte

Alle ansatte

Mats Aanesrud

Geografi, Engelsk, Kontaktlærer 1A

Mats.Aanesrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Linn Carin Stenvig Andreassen

Bibliotekar

Linn.Carin.Stenvig.Andreassen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Espen Angermo

Undervisningsleder

Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Ingrid Berge

Naturfag, Matematikk, Biologi. Kontaktlærer 1G

Ingrid.Berge@valler.vgs.no

Enrique Riesco Binimelis

Spansk, Økonomistyring

enrique.riesco.binimelis@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Dea Kristine Bjorvatn

Permisjon skoleåret 2017/18

Dea.Kristine.Bjorvatn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Alexander Borch

Historie og filosofi, Religion og etikk, Historie.

alexander.borch@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Gry Smestad Borchgrevink

Fransk

gry.smestad.borchgrevink@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingunn Johansen Brenne

Norsk. Kontaktlærer 3C

Ingunn.Johansen.Brenne@valler.vgs.no

Tor Kristian Brænde

Tysk

Tor.Kristian.Brande@eikeli.vgs.no

Anne Catrine Busk

Kuns og visuelle virkemidler, Design og arkitektur

Anne.Catrine.Busk@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mette Bø

Norsk, Historie

mette.bo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arne Dahl

Politikk og menneskerettigheter, Historie, Samfunnsfag, Kontaktlærer 3D

arne.dahl@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Erik Edelmann

Permisjon skoleåret 2017/18

erik.edelmann@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Karen Erichsen

Philippe Ferignac

Matematikk, Fysikk, Teknologi og forskningslære

philippe.ferignac@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Flatla

Rådgiver

Anne.Flatla@valler.vgs.no

Kari Foyn

Rettslære

kari.foyn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Trond Fredheim

Fysikk, Matematikk

Trond.Fredheim@valler.vgs.no

Ida Marie Giving

Norsk, Fransk. Kontaktlærer 2B

ida.marie.giving@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arnfinn Ragnar Granmo

Norsk, Historie

Arnfinn.Ragnar.Granmo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lill Halvorsen

Kjemi, Matematikk, Teknologi og forskningslære

lill.halvorsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Drolsum Haraldsrud

Fysikk, Naturfag, Kjemi, Programmering og modellering.

Andreas.Drolsum.Haraldsrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Halldis Hellebust

Kjemi, Matematikk

Halldis.Hellebust@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Hetland

Rektor

berit.hetland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Pedagogisk leder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Solfrid Lien Hoff

Helsesøster

Solfrid.Lien.Hoff@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olav Holden

Engelsk, Matematikk. Kontaktlærer 1C

Olav.Holden@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Husum

Programmering og modellering

per.husum@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kjersti Fandrem Høivik

Matematikk

Kjersti.Fandrem.Hoivik@valler.vgs.no

Leonard Ibsen

Norsk.

Leonard.Ibsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Johnny Iversen

Tilsynsmann

johnny.iversen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Jon Anders Almerud Johansen

IKT-lærling

Jon.Anders.Almerud.Johansen@valler.vgs.no

Melanie Bielert Johansen

Tysk

Melanie.Bielert.Johansen@valler.vgs.no

Truls Kobberstad

Matematikk

truls.kobberstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leif Anders B. Larsen

Administrasjonsleder

leif.anders.larsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingeborg Lauvhjell

Permisjon skoleåret 2017/18

Ingeborg.Lauvhjell@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tone Sørlie Lund

Norsk, Engelsk

tone.sorlie.lund@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eva Martens

Rettslære

eva.martens@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Solveig Bekkhus Moe

Psykologi, Norsk, Kontaktlærer 1E

Solveig.Bekkhus.Moe@valler.vgs.no

Abdul Moeed Mohammad

Permisjon skoleåret 2017/18

Abdul.Moeed.Mohammad@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Elizabeth Mollerup

Kontorfullmektig

elizabeth.mollerup@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Cathrine Granheim Mortvedt

Kroppsøving, Kontaktlærer 3A

Cathrine.Granheim.Mortvedt@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Magnus Østgård Olderøy

Naturfag, Matematikk, Fysikk. Kontaktlærer 1B

Magnus.Ostgard.Olderoy@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Robert Pehrson

Fysikk, Matematikk

robert.pehrson@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Marte Øgar Rastad

Norsk, Sosiologi og sosialantropologi.Kontaktlærer 3B

Marte.Ogar.Rastad@valler.vgs.no

Tore Glomseth Rauland

IKT-ansvarlig

Tore.Glomseth.Rauland@valler.vgs.no

Astrid Rode

Norsk, Kontaktlærer 2F

astrid.rode@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eileen Eldjarn Rognstad

Norsk. Kontaktlærer 3G

Eileen.Eldjarn.Rognstad@valler.vgs.no

Bjørn Ræder

Biologi, Naturfag

bjorn.rader@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Ida Selmer

Rådgiver

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Sollaug Skaar

Matematikk

sollaug.skaar@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Urban Skoog

Spansk, Psykologi

urban.skoog@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Frode Bjerkehagen Smeland

Kroppsøving, Samfunnsfag, Sosiologi og sosialantropologi. Kontaktlærer 2G

Frode.Bjerkehagen.Smeland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tom Tallak Solbu

Studieleder

Tom.Tallak.Solbu@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Bjørn Sollie

Driftsleder

bjorn.sollie@afk-eiendom.no

Ragnhild Sprovin

Norsk. Kontaktlærer 3F

ragnhild.sprovin@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kim André Stenbråten

Samfunnsfag, Historie

Kim.Andre.Stenbraten@valler.vgs.no

Ragnhild Stige

Engelsk Religion og etikk. Kontaktlærer 1F

Ragnhild.Stige@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Storm

Kjemi, Matematikk

berit.storm@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Helge Støhlmacher

Samfunnsøkonomi, Økonomi og ledelse

per.helge.stohlmacher@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

May-Lin Svantesen

Norsk, Engelsk, Kontaktlærer 2D

may-lin.svantesen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kim Henrik Thorkildsen

Økonomistyring, Religion og etikk. Kontaktlærer 3E

kim.henrik.thorkildsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mari Roen Velo

Geografi, Naturfag. Kontaktlærer 1D

Mari.Roen.Velo@valler.vgs.no

Anne Ma Y. Vibe

Kontoret

Anne.Ma.Y.Vibe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Renee Hennie Pettersen Wikestad

Matematikk

Renee.Hennie.Pettersen.Wikestad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Håkon Winther

Pedagogisk leder SSØ

hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Hasund Ødegård

Kroppsøving, Historie. Miljøarbeider. Kontaktlærer 2E

Andreas.Hasund.Odegard@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Studiespesialisering

Mats Aanesrud

Geografi, Engelsk, Kontaktlærer 1A

Mats.Aanesrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Linn Carin Stenvig Andreassen

Bibliotekar

Linn.Carin.Stenvig.Andreassen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Espen Angermo

Undervisningsleder

Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Enrique Riesco Binimelis

Spansk, Økonomistyring

enrique.riesco.binimelis@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Alexander Borch

Historie og filosofi, Religion og etikk, Historie.

alexander.borch@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Gry Smestad Borchgrevink

Fransk

gry.smestad.borchgrevink@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mette Bø

Norsk, Historie

mette.bo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arne Dahl

Politikk og menneskerettigheter, Historie, Samfunnsfag, Kontaktlærer 3D

arne.dahl@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Erik Edelmann

Permisjon skoleåret 2017/18

erik.edelmann@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Philippe Ferignac

Matematikk, Fysikk, Teknologi og forskningslære

philippe.ferignac@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kari Foyn

Rettslære

kari.foyn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ida Marie Giving

Norsk, Fransk. Kontaktlærer 2B

ida.marie.giving@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arnfinn Ragnar Granmo

Norsk, Historie

Arnfinn.Ragnar.Granmo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lill Halvorsen

Kjemi, Matematikk, Teknologi og forskningslære

lill.halvorsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Drolsum Haraldsrud

Fysikk, Naturfag, Kjemi, Programmering og modellering.

Andreas.Drolsum.Haraldsrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Halldis Hellebust

Kjemi, Matematikk

Halldis.Hellebust@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Hetland

Rektor

berit.hetland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Pedagogisk leder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Solfrid Lien Hoff

Helsesøster

Solfrid.Lien.Hoff@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olav Holden

Engelsk, Matematikk. Kontaktlærer 1C

Olav.Holden@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Husum

Programmering og modellering

per.husum@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leonard Ibsen

Norsk.

Leonard.Ibsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Kobberstad

Matematikk

truls.kobberstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tone Sørlie Lund

Norsk, Engelsk

tone.sorlie.lund@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eva Martens

Rettslære

eva.martens@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Elizabeth Mollerup

Kontorfullmektig

elizabeth.mollerup@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Cathrine Granheim Mortvedt

Kroppsøving, Kontaktlærer 3A

Cathrine.Granheim.Mortvedt@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Robert Pehrson

Fysikk, Matematikk

robert.pehrson@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Astrid Rode

Norsk, Kontaktlærer 2F

astrid.rode@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eileen Eldjarn Rognstad

Norsk. Kontaktlærer 3G

Eileen.Eldjarn.Rognstad@valler.vgs.no

Bjørn Ræder

Biologi, Naturfag

bjorn.rader@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Ida Selmer

Rådgiver

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Sollaug Skaar

Matematikk

sollaug.skaar@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Urban Skoog

Spansk, Psykologi

urban.skoog@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Frode Bjerkehagen Smeland

Kroppsøving, Samfunnsfag, Sosiologi og sosialantropologi. Kontaktlærer 2G

Frode.Bjerkehagen.Smeland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ragnhild Sprovin

Norsk. Kontaktlærer 3F

ragnhild.sprovin@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Storm

Kjemi, Matematikk

berit.storm@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Helge Støhlmacher

Samfunnsøkonomi, Økonomi og ledelse

per.helge.stohlmacher@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

May-Lin Svantesen

Norsk, Engelsk, Kontaktlærer 2D

may-lin.svantesen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kim Henrik Thorkildsen

Økonomistyring, Religion og etikk. Kontaktlærer 3E

kim.henrik.thorkildsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Ma Y. Vibe

Kontoret

Anne.Ma.Y.Vibe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Håkon Winther

Pedagogisk leder SSØ

hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lærere

Mats Aanesrud

Geografi, Engelsk, Kontaktlærer 1A

Mats.Aanesrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Espen Angermo

Undervisningsleder

Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Enrique Riesco Binimelis

Spansk, Økonomistyring

enrique.riesco.binimelis@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Alexander Borch

Historie og filosofi, Religion og etikk, Historie.

alexander.borch@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Gry Smestad Borchgrevink

Fransk

gry.smestad.borchgrevink@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Catrine Busk

Kuns og visuelle virkemidler, Design og arkitektur

Anne.Catrine.Busk@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mette Bø

Norsk, Historie

mette.bo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arne Dahl

Politikk og menneskerettigheter, Historie, Samfunnsfag, Kontaktlærer 3D

arne.dahl@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Erik Edelmann

Permisjon skoleåret 2017/18

erik.edelmann@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Philippe Ferignac

Matematikk, Fysikk, Teknologi og forskningslære

philippe.ferignac@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Flatla

Rådgiver

Anne.Flatla@valler.vgs.no

Kari Foyn

Rettslære

kari.foyn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ida Marie Giving

Norsk, Fransk. Kontaktlærer 2B

ida.marie.giving@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arnfinn Ragnar Granmo

Norsk, Historie

Arnfinn.Ragnar.Granmo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lill Halvorsen

Kjemi, Matematikk, Teknologi og forskningslære

lill.halvorsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Drolsum Haraldsrud

Fysikk, Naturfag, Kjemi, Programmering og modellering.

Andreas.Drolsum.Haraldsrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Halldis Hellebust

Kjemi, Matematikk

Halldis.Hellebust@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Pedagogisk leder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olav Holden

Engelsk, Matematikk. Kontaktlærer 1C

Olav.Holden@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Husum

Programmering og modellering

per.husum@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leonard Ibsen

Norsk.

Leonard.Ibsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Kobberstad

Matematikk

truls.kobberstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingeborg Lauvhjell

Permisjon skoleåret 2017/18

Ingeborg.Lauvhjell@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tone Sørlie Lund

Norsk, Engelsk

tone.sorlie.lund@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eva Martens

Rettslære

eva.martens@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Abdul Moeed Mohammad

Permisjon skoleåret 2017/18

Abdul.Moeed.Mohammad@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Cathrine Granheim Mortvedt

Kroppsøving, Kontaktlærer 3A

Cathrine.Granheim.Mortvedt@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Magnus Østgård Olderøy

Naturfag, Matematikk, Fysikk. Kontaktlærer 1B

Magnus.Ostgard.Olderoy@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Robert Pehrson

Fysikk, Matematikk

robert.pehrson@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Astrid Rode

Norsk, Kontaktlærer 2F

astrid.rode@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eileen Eldjarn Rognstad

Norsk. Kontaktlærer 3G

Eileen.Eldjarn.Rognstad@valler.vgs.no

Bjørn Ræder

Biologi, Naturfag

bjorn.rader@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Ida Selmer

Rådgiver

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Sollaug Skaar

Matematikk

sollaug.skaar@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Urban Skoog

Spansk, Psykologi

urban.skoog@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Frode Bjerkehagen Smeland

Kroppsøving, Samfunnsfag, Sosiologi og sosialantropologi. Kontaktlærer 2G

Frode.Bjerkehagen.Smeland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tom Tallak Solbu

Studieleder

Tom.Tallak.Solbu@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ragnhild Sprovin

Norsk. Kontaktlærer 3F

ragnhild.sprovin@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ragnhild Stige

Engelsk Religion og etikk. Kontaktlærer 1F

Ragnhild.Stige@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Storm

Kjemi, Matematikk

berit.storm@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Helge Støhlmacher

Samfunnsøkonomi, Økonomi og ledelse

per.helge.stohlmacher@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

May-Lin Svantesen

Norsk, Engelsk, Kontaktlærer 2D

may-lin.svantesen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kim Henrik Thorkildsen

Økonomistyring, Religion og etikk. Kontaktlærer 3E

kim.henrik.thorkildsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Renee Hennie Pettersen Wikestad

Matematikk

Renee.Hennie.Pettersen.Wikestad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Håkon Winther

Pedagogisk leder SSØ

hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Hasund Ødegård

Kroppsøving, Historie. Miljøarbeider. Kontaktlærer 2E

Andreas.Hasund.Odegard@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ledelse

Espen Angermo

Undervisningsleder

Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Berit Hetland

Rektor

berit.hetland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Pedagogisk leder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leif Anders B. Larsen

Administrasjonsleder

leif.anders.larsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Tom Tallak Solbu

Studieleder

Tom.Tallak.Solbu@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Håkon Winther

Pedagogisk leder SSØ

hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Rådgivere

Anne Flatla

Rådgiver

Anne.Flatla@valler.vgs.no

Ida Selmer

Rådgiver

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andre ansatte

Linn Carin Stenvig Andreassen

Bibliotekar

Linn.Carin.Stenvig.Andreassen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingrid Berge

Naturfag, Matematikk, Biologi. Kontaktlærer 1G

Ingrid.Berge@valler.vgs.no

Dea Kristine Bjorvatn

Permisjon skoleåret 2017/18

Dea.Kristine.Bjorvatn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingunn Johansen Brenne

Norsk. Kontaktlærer 3C

Ingunn.Johansen.Brenne@valler.vgs.no

Tor Kristian Brænde

Tysk

Tor.Kristian.Brande@eikeli.vgs.no

Karen Erichsen

Trond Fredheim

Fysikk, Matematikk

Trond.Fredheim@valler.vgs.no

Solfrid Lien Hoff

Helsesøster

Solfrid.Lien.Hoff@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kjersti Fandrem Høivik

Matematikk

Kjersti.Fandrem.Hoivik@valler.vgs.no

Johnny Iversen

Tilsynsmann

johnny.iversen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Jon Anders Almerud Johansen

IKT-lærling

Jon.Anders.Almerud.Johansen@valler.vgs.no

Melanie Bielert Johansen

Tysk

Melanie.Bielert.Johansen@valler.vgs.no

Solveig Bekkhus Moe

Psykologi, Norsk, Kontaktlærer 1E

Solveig.Bekkhus.Moe@valler.vgs.no

Elizabeth Mollerup

Kontorfullmektig

elizabeth.mollerup@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Marte Øgar Rastad

Norsk, Sosiologi og sosialantropologi.Kontaktlærer 3B

Marte.Ogar.Rastad@valler.vgs.no

Tore Glomseth Rauland

IKT-ansvarlig

Tore.Glomseth.Rauland@valler.vgs.no

Bjørn Sollie

Driftsleder

bjorn.sollie@afk-eiendom.no

Kim André Stenbråten

Samfunnsfag, Historie

Kim.Andre.Stenbraten@valler.vgs.no

Mari Roen Velo

Geografi, Naturfag. Kontaktlærer 1D

Mari.Roen.Velo@valler.vgs.no

Anne Ma Y. Vibe

Kontoret

Anne.Ma.Y.Vibe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750