Skolens ledelse

Organisasjonskart Valler
Organisasjonskart Valler

 

Kontaktpersoner

HET

Berit Hetland

Rektor

E-post berit.hetland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

SAN

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

Underviser i historie og samfunnsfag

E-post brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Espen Angermo

Undervisningsleder

Underviser i samfunnsfag

E-post Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Tom Tallak Solbu

Studieleder

E-post Tom.Tallak.Solbu@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leif Anders B. Larsen

Administrasjonsleder

E-post leif.anders.larsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Pedagogisk leder for realfag

Underviser i matematikk

E-post ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

WIN

Håkon Winther

Pedagogisk leder SSØ

Underviser i engelsk og tysk.

E-post hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750