Ansatte

Alle ansatte

Mats Aanesrud

Geografi, Engelsk, Kontaktlærer 1A

Mats.Aanesrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Linn Carin Andreassen

Bibliotekar

Linn.Carin.Andreassen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Espen Angermo

Økonomi og ledelse, Religion og etikk. Kontaktlærer 3E.

Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Anette Araldsen

Tysk

Anette.Araldsen@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingrid Berge

Naturfag, Biologi. Kontaktlærer 1C

Ingrid.Berge@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Enrique Riesco Binimelis

Spansk

enrique.riesco.binimelis@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Alexander Borch

Religion og etikk, Historie.

Truls.Alexander.Borch@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Gry Smestad Borchgrevink

Fransk

gry.smestad.borchgrevink@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingunn Johansen Brenne

Avdelingsleder for norsk.

Ingunn.Johansen.Brenne@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Henriette Brustad

Elevassistent

Henriette.Brustad@valler.vgs.no

Anne Cathrine Busk

Kunst og visuelle virkemidler, Design og arkitektur

Anne.Cathrine.Busk@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arne Dahl

Politikk og menneskerettigheter, Historie, Samfunnsfag, Kontaktlærer 3A

arne.dahl@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Erik Edelmann

Sosiologi og sosialantropologi, Samfunnsfag, Matematikk

erik.edelmann@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Philippe Ferignac

Matematikk, Fysikk, Teknologi og forskningslære

philippe.ferignac@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kari Foyn

Rettslære

kari.foyn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Trond Fredheim

Fysikk, Naturfag

Trond.Fredheim@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ida Marie Nordal Giving

Norsk, Fransk

Ida.Marie.Nordal.Giving@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Bjarne Gundersen

Vaktmester

Bjarne.Gundersen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lill Halvorsen

Kjemi, Matematikk, Teknologi og forskningslære

lill.halvorsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Drolsum Haraldsrud

Naturfag, Kjemi, Programmering og modellering.

Andreas.Drolsum.Haraldsrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Halldis Hellebust

Kjemi, Matematikk

Halldis.Hellebust@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Hetland

Rektor

berit.hetland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Avdelingsleder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olav Holden

Engelsk, Matematikk

Olav.Holden@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leonard Ibsen

Norsk. Historie. Kontaktlærer 2D

Leonard.Ibsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Johnny Iversen

Tilsynsvakt

johnny.iversen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Jan Kobberstad

Matematikk

Truls.Jan.Kobberstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingrid Krystad

Norsk, Psykologi. Kontaktlærer 3C

Ingrid.Krystad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leif Anders B. Larsen

Administrasjonsleder

leif.anders.larsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingeborg Lauvhjell

Tysk, Historie. Kontaktlærer 2B

Ingeborg.Lauvhjell@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olga Lazarevich

Synspedagog

Olga.Lazarevich@valler.vgs.no

Tone Sørlie Lund

Norsk, Engelsk. Kontaktlærer 3E

tone.sorlie.lund@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eva M. Martens

Rettslære

Eva.M.Martens@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Hanne Gry Martinsen

Helsesykepleier

Hanne.Gry.Martinsen@valler.vgs.no

Tlf: 46 41 58 35

Solveig Bekkhus Moe

Psykologi, Norsk, Kontaktlærer 2E

Solveig.Bekkhus.Moe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Abdul Moeed Mohammad

Matematikk, Programmering og modellering

Abdul.Moeed.Mohammad@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Elizabeth Mollerup

Kontorfullmektig

elizabeth.mollerup@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Cathrine Mortvedt

Kroppsøving, Kontaktlærer 2B

Cathrine.Mortvedt@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Yassin Munir

Vikar matematikk

Yassin.Munir@valler.vgs.no

Hedvig Odland

Norsk. Kontaktlærer 1B

Hedvig.Odland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Magnus Østgård Olderøy

Matematikk, Fysikk.

Magnus.Ostgard.Olderoy@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lovise Marlen Aase Osen

Matematikk

Lovise.Marlen.Aase.Osen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Marte Sofie Lidsheim Pedersen

Kjemi, Naturfag. Kontaktlærer 1F

Marte.Sofie.Lidsheim.Pedersen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Robert Pehrson

Fysikk, Matematikk

robert.pehrson@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Marte Øgar Rastad

Norsk. Kontaktlærer 1E

Marte.Ogar.Rastad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tore Glomseth Rauland

IKT-ansvarlig

Tore.Glomseth.Rauland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Astrid Rode

Norsk.

astrid.rode@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eileen Eldjarn Rognstad

Norsk. Kontaktlærer 2A. Miljøarbeider

Eileen.Eldjarn.Rognstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Bjørn Ræder

Biologi, Naturfag

bjorn.rader@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Ida Selmer

Rådgiver. Lærer i kroppsøving.

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Synnøve Skjelten

Rådgiver. Lærer i samfunnsfag.

Synnove.Skjelten@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Urban Ingemar Skoog

Spansk. Psykologi

Urban.Ingemar.Skoog@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Frode Bjerkehagen Smeland

Kroppsøving, Samfunnsfag, Sosiologi og sosialantropologi. Kontaktlærer 2G

Frode.Bjerkehagen.Smeland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tom Tallak Solbu

Studieleder

Tom.Tallak.Solbu@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ragnhild Stige

Engelsk, Religion og etikk. Kontaktlærer 1G

Ragnhild.Stige@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Helge Støhlmacher

Samfunnsøkonomi, Økonomi og ledelse

per.helge.stohlmacher@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Live Marie Toft Sundbye

Undervisningsleder

Live.Marie.Toft.Sundbye@valler.vgs.no

Tlf: 93094421(m) /67805750

May-Lin Svantesen

Norsk, Engelsk, Kontaktlærer 3D

may-lin.svantesen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Henrik Tandberg

Vikar kroppsøving

Henrik.Tandberg@valler.vgs.no

Kim Henrik Thorkildsen

Historie, Økonomistyring, Religion og etikk. Kontaktlærer 3G

kim.henrik.thorkildsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mathias Bang Tøndevold

Matematikk

Mathias.Bang.Tondevold@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tobias Unneland

Matematikk, Fysikk, Naturfag

Tobias.Unneland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mari Roen Velo

Geografi, Naturfag. Kontaktlærer 1D

Mari.Roen.Velo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Ma Vibe

Adm. konsulent

Anne.Ma.Vibe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Håkon Winther

Engelsk, Tysk, Historie. Kontaktlærer 2C

hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Hasund Ødegård

Kroppsøving, Historie. Miljøarbeider. Kontaktlærer 2F

Andreas.Hasund.Odegard@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Studiespesialisering

Mats Aanesrud

Geografi, Engelsk, Kontaktlærer 1A

Mats.Aanesrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Linn Carin Andreassen

Bibliotekar

Linn.Carin.Andreassen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Espen Angermo

Økonomi og ledelse, Religion og etikk. Kontaktlærer 3E.

Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Enrique Riesco Binimelis

Spansk

enrique.riesco.binimelis@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Alexander Borch

Religion og etikk, Historie.

Truls.Alexander.Borch@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Gry Smestad Borchgrevink

Fransk

gry.smestad.borchgrevink@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arne Dahl

Politikk og menneskerettigheter, Historie, Samfunnsfag, Kontaktlærer 3A

arne.dahl@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Erik Edelmann

Sosiologi og sosialantropologi, Samfunnsfag, Matematikk

erik.edelmann@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Philippe Ferignac

Matematikk, Fysikk, Teknologi og forskningslære

philippe.ferignac@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kari Foyn

Rettslære

kari.foyn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ida Marie Nordal Giving

Norsk, Fransk

Ida.Marie.Nordal.Giving@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lill Halvorsen

Kjemi, Matematikk, Teknologi og forskningslære

lill.halvorsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Drolsum Haraldsrud

Naturfag, Kjemi, Programmering og modellering.

Andreas.Drolsum.Haraldsrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Halldis Hellebust

Kjemi, Matematikk

Halldis.Hellebust@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Hetland

Rektor

berit.hetland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Avdelingsleder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olav Holden

Engelsk, Matematikk

Olav.Holden@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leonard Ibsen

Norsk. Historie. Kontaktlærer 2D

Leonard.Ibsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Jan Kobberstad

Matematikk

Truls.Jan.Kobberstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tone Sørlie Lund

Norsk, Engelsk. Kontaktlærer 3E

tone.sorlie.lund@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eva M. Martens

Rettslære

Eva.M.Martens@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Elizabeth Mollerup

Kontorfullmektig

elizabeth.mollerup@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Cathrine Mortvedt

Kroppsøving, Kontaktlærer 2B

Cathrine.Mortvedt@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Robert Pehrson

Fysikk, Matematikk

robert.pehrson@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Astrid Rode

Norsk.

astrid.rode@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eileen Eldjarn Rognstad

Norsk. Kontaktlærer 2A. Miljøarbeider

Eileen.Eldjarn.Rognstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Bjørn Ræder

Biologi, Naturfag

bjorn.rader@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Ida Selmer

Rådgiver. Lærer i kroppsøving.

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Urban Ingemar Skoog

Spansk. Psykologi

Urban.Ingemar.Skoog@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Frode Bjerkehagen Smeland

Kroppsøving, Samfunnsfag, Sosiologi og sosialantropologi. Kontaktlærer 2G

Frode.Bjerkehagen.Smeland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Helge Støhlmacher

Samfunnsøkonomi, Økonomi og ledelse

per.helge.stohlmacher@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

May-Lin Svantesen

Norsk, Engelsk, Kontaktlærer 3D

may-lin.svantesen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kim Henrik Thorkildsen

Historie, Økonomistyring, Religion og etikk. Kontaktlærer 3G

kim.henrik.thorkildsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Ma Vibe

Adm. konsulent

Anne.Ma.Vibe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Håkon Winther

Engelsk, Tysk, Historie. Kontaktlærer 2C

hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lærere

Mats Aanesrud

Geografi, Engelsk, Kontaktlærer 1A

Mats.Aanesrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Espen Angermo

Økonomi og ledelse, Religion og etikk. Kontaktlærer 3E.

Espen.Angermo@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Anette Araldsen

Tysk

Anette.Araldsen@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingrid Berge

Naturfag, Biologi. Kontaktlærer 1C

Ingrid.Berge@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Enrique Riesco Binimelis

Spansk

enrique.riesco.binimelis@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Alexander Borch

Religion og etikk, Historie.

Truls.Alexander.Borch@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Gry Smestad Borchgrevink

Fransk

gry.smestad.borchgrevink@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingunn Johansen Brenne

Avdelingsleder for norsk.

Ingunn.Johansen.Brenne@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Cathrine Busk

Kunst og visuelle virkemidler, Design og arkitektur

Anne.Cathrine.Busk@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Arne Dahl

Politikk og menneskerettigheter, Historie, Samfunnsfag, Kontaktlærer 3A

arne.dahl@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Erik Edelmann

Sosiologi og sosialantropologi, Samfunnsfag, Matematikk

erik.edelmann@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Philippe Ferignac

Matematikk, Fysikk, Teknologi og forskningslære

philippe.ferignac@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Kari Foyn

Rettslære

kari.foyn@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Trond Fredheim

Fysikk, Naturfag

Trond.Fredheim@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ida Marie Nordal Giving

Norsk, Fransk

Ida.Marie.Nordal.Giving@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lill Halvorsen

Kjemi, Matematikk, Teknologi og forskningslære

lill.halvorsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Drolsum Haraldsrud

Naturfag, Kjemi, Programmering og modellering.

Andreas.Drolsum.Haraldsrud@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Halldis Hellebust

Kjemi, Matematikk

Halldis.Hellebust@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Avdelingsleder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olav Holden

Engelsk, Matematikk

Olav.Holden@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leonard Ibsen

Norsk. Historie. Kontaktlærer 2D

Leonard.Ibsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Truls Jan Kobberstad

Matematikk

Truls.Jan.Kobberstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingrid Krystad

Norsk, Psykologi. Kontaktlærer 3C

Ingrid.Krystad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ingeborg Lauvhjell

Tysk, Historie. Kontaktlærer 2B

Ingeborg.Lauvhjell@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tone Sørlie Lund

Norsk, Engelsk. Kontaktlærer 3E

tone.sorlie.lund@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eva M. Martens

Rettslære

Eva.M.Martens@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Solveig Bekkhus Moe

Psykologi, Norsk, Kontaktlærer 2E

Solveig.Bekkhus.Moe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Abdul Moeed Mohammad

Matematikk, Programmering og modellering

Abdul.Moeed.Mohammad@valler.vgs.no

Tlf: 67 80 57 50

Cathrine Mortvedt

Kroppsøving, Kontaktlærer 2B

Cathrine.Mortvedt@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Hedvig Odland

Norsk. Kontaktlærer 1B

Hedvig.Odland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Magnus Østgård Olderøy

Matematikk, Fysikk.

Magnus.Ostgard.Olderoy@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Lovise Marlen Aase Osen

Matematikk

Lovise.Marlen.Aase.Osen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Marte Sofie Lidsheim Pedersen

Kjemi, Naturfag. Kontaktlærer 1F

Marte.Sofie.Lidsheim.Pedersen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Robert Pehrson

Fysikk, Matematikk

robert.pehrson@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Marte Øgar Rastad

Norsk. Kontaktlærer 1E

Marte.Ogar.Rastad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Astrid Rode

Norsk.

astrid.rode@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Eileen Eldjarn Rognstad

Norsk. Kontaktlærer 2A. Miljøarbeider

Eileen.Eldjarn.Rognstad@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Bjørn Ræder

Biologi, Naturfag

bjorn.rader@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Ida Selmer

Rådgiver. Lærer i kroppsøving.

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Synnøve Skjelten

Rådgiver. Lærer i samfunnsfag.

Synnove.Skjelten@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Urban Ingemar Skoog

Spansk. Psykologi

Urban.Ingemar.Skoog@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Frode Bjerkehagen Smeland

Kroppsøving, Samfunnsfag, Sosiologi og sosialantropologi. Kontaktlærer 2G

Frode.Bjerkehagen.Smeland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tom Tallak Solbu

Studieleder

Tom.Tallak.Solbu@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ragnhild Stige

Engelsk, Religion og etikk. Kontaktlærer 1G

Ragnhild.Stige@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Per Helge Støhlmacher

Samfunnsøkonomi, Økonomi og ledelse

per.helge.stohlmacher@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Live Marie Toft Sundbye

Undervisningsleder

Live.Marie.Toft.Sundbye@valler.vgs.no

Tlf: 93094421(m) /67805750

May-Lin Svantesen

Norsk, Engelsk, Kontaktlærer 3D

may-lin.svantesen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Henrik Tandberg

Vikar kroppsøving

Henrik.Tandberg@valler.vgs.no

Kim Henrik Thorkildsen

Historie, Økonomistyring, Religion og etikk. Kontaktlærer 3G

kim.henrik.thorkildsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mathias Bang Tøndevold

Matematikk

Mathias.Bang.Tondevold@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Tobias Unneland

Matematikk, Fysikk, Naturfag

Tobias.Unneland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Mari Roen Velo

Geografi, Naturfag. Kontaktlærer 1D

Mari.Roen.Velo@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Håkon Winther

Engelsk, Tysk, Historie. Kontaktlærer 2C

hakon.winther@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andreas Hasund Ødegård

Kroppsøving, Historie. Miljøarbeider. Kontaktlærer 2F

Andreas.Hasund.Odegard@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ledelse

Ingunn Johansen Brenne

Avdelingsleder for norsk.

Ingunn.Johansen.Brenne@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Berit Hetland

Rektor

berit.hetland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Ann-Kristin Hjelde

Avdelingsleder for realfag

ann-kristin.hjelde@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Leif Anders B. Larsen

Administrasjonsleder

leif.anders.larsen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Brage Sandmoen

Assisterende rektor

brage.sandmoen@valler.vgs.no

Tlf: 91773907(m)/67805750

Tom Tallak Solbu

Studieleder

Tom.Tallak.Solbu@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Live Marie Toft Sundbye

Undervisningsleder

Live.Marie.Toft.Sundbye@valler.vgs.no

Tlf: 93094421(m) /67805750

Rådgivere

Ida Selmer

Rådgiver. Lærer i kroppsøving.

ida.selmer@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Synnøve Skjelten

Rådgiver. Lærer i samfunnsfag.

Synnove.Skjelten@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Andre ansatte

Linn Carin Andreassen

Bibliotekar

Linn.Carin.Andreassen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Henriette Brustad

Elevassistent

Henriette.Brustad@valler.vgs.no

Bjarne Gundersen

Vaktmester

Bjarne.Gundersen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Johnny Iversen

Tilsynsvakt

johnny.iversen@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Olga Lazarevich

Synspedagog

Olga.Lazarevich@valler.vgs.no

Hanne Gry Martinsen

Helsesykepleier

Hanne.Gry.Martinsen@valler.vgs.no

Tlf: 46 41 58 35

Elizabeth Mollerup

Kontorfullmektig

elizabeth.mollerup@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Yassin Munir

Vikar matematikk

Yassin.Munir@valler.vgs.no

Tore Glomseth Rauland

IKT-ansvarlig

Tore.Glomseth.Rauland@valler.vgs.no

Tlf: 67805750

Anne Ma Vibe

Adm. konsulent

Anne.Ma.Vibe@valler.vgs.no

Tlf: 67805750